Dowody zdrady ważnym elementem rozwodu z orzeczeniem o winie

Zdrady małżeńskie są częstym powodem rozwodów, o ile nie najczęstszym. Zazwyczaj zaczyna się od plotek, czy podejrzeń, które są wywołane przez nagłą zmianę w zachowaniu, w ubiorze, częste nadgodziny w pracy. A wszystko to może prowadzić do złożenia w sądzie pozwu o rozwód z orzeczeniem o winie zdrada.

W czym może pomóc prywatny detektyw?

Uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie z powodu zdrady nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać. Składając pozew o takie orzeczenie sądu, należy mieć dobrze przemyślaną taktykę działania, a przede wszystkim dysponować dowodami, potwierdzającymi zarzuty wobec zdradzającego małżonka. Prywatny detektyw jest osobą kompetentną do zgromadzenia materiału dowodowego, który będzie można z powodzeniem przedstawić na sali sądowej. Aby uzyskać materiały świadczące o niewierności małżonka, należy poświęcić temu zadaniu sporo czasu i wysiłku. Dobrym rozwiązaniem jest śledzenie wskazanej osoby. Właśnie takie działanie jest jedną z ofert naszego biura detektywistycznego. W wielkim zaangażowaniem podejmujemy się stałej obserwacji wskazanej nam osoby, czego rezultatem jest uzyskanie satysfakcjonujących zleceniodawcę dowodów. Zazwyczaj bowiem, działania detektywów potwierdzają podejrzenia zdradzanego męża/zdradzanej żony. Większość podejmowanych przez nas akcji, kończy się zarejestrowaniem nieuczciwości małżeńskiej w postaci zdjęć czy filmów. Współpraca z detektywem pozwoli zaoszczędzić wiele cennego czasu oraz nieprzyjemności i upokorzenia.

Dostarczamy naszym klientom kompletny materiał dowodowy, jaki uda nam się zdobyć. W jego skład wchodzą wspomniane wcześniej zdjęcia i filmy, a także wyciągi z kont bankowych, potwierdzenie meldowania się w hotelach. Zlecając zgromadzenie materiału na rozprawę rozwodową z orzeczeniem o winie z powodu rozwód z orzeczeniem o winie zdrada zdrady pracownikom naszego biura, mają Państwo gwarancję dyskrecji działania, pełnego zaangażowania w powierzoną nam sprawę oraz satysfakcjonujące rezultaty w możliwie najkrótszym czasie.