Fachowe podejście i profesjonalne wykonanie usług

Stomatolog Mokotów czeka na pacjentów z każdą dolegliwością zęba. Jesteśmy grupą zgranych ekspertów w dziedzinie dentystyki, stomatologii, implantologii, protetyki, chirurgii oraz ortodoncji. Zajmujemy się pacjentami w każdym wieku. Cechuje nas staranność wykonania oraz ciepłe podejście do każdego.

Istota pięknego zęba

W ofercie stomatologów Mokotów znajdą państwo szereg zabiegów prowadzących do takiego wypielęgnowania zębów, iż ponownie będą olśniewać zdrowiem oraz bielą. Nasi stomatolodzy posiadają nieocenioną wiedzę z zakresu medycyny, jaką jest stomatologia, nauka o pięknie zęba. Wychodząc państwu naprzeciw, uczestniczymy w sympozjach oraz szkoleniach, aby móc przywitać pacjentów należycie i zaproponować najwyższej jakości zabiegi.

Otrzymacie u nas pomoc z zakresu stomatologii zachowawczej, czyli wypełniania niewielkich ubytków oraz podstawowego leczenia. Zadbamy o zdrowie dziąseł, języka oraz całego przyzębia. W ramach periodontologii, usuniemy również zalegający, nieestetyczny kamień nazębny. Ponadto otrzymacie u nas fachową pomoc z gatunku estetyki zęba – wybielimy go najlepszymi technikami laserowymi oraz zastosujemy licówki. Oferujemy ponadto usługi ortodontyczne. Po wykonany rentgenodiagnostyki, ocenimy stan zębów i zdecydujemy o ich dalszym ortodontycznym leczeniu.

Stosujemy aparaty ortodontyczne zarówno stałe, jak i ruchome wykonane z najlepszych materiałów. W razie potrzeby, uzupełniamy także braki w uzębieniu stosując całkowicie nieuczulające implanty, które zachowują się tak, jak zdrowy i naturalny ząb.

Spotkanie z protetykiem

W naszym gabinecie istnieje także pracownia protetyczna, w której zyskacie państwo szansę wykonania najwyższej jakości, idealnie dopasowanej protezy jednoszczękowej lub dwuszczękowej. Wykonujemy także korony i mosty stomatolog mokotów.

Oferujemy leczenie dziecięcego uzębienia oraz profilaktykę dbania o nie.