Nitownice – pożądane narzędzie, zarówno i w domu

Nitowniceto sprzęt, który jest nadzwyczaj wskazany nie tylko w konsorcjach budowlanych, ślusarskich czy w warsztatach automobilowych. Narzędzie to doda się raz za razem w domku, no i też we własnym garażu. Nitownice to maszyny, które umożliwiają trwałe zjednoczenia fragmentów stalowych. Nada się również do zespolenia aluminium, karnacje, aluminium czy fragmentów Pcv, tudzież innych rzeczy, których nie sposób zlutować czy scementować.

Na czym polega nitowanie?

Nitowanie to składanie zakuwki z wyjściowej formy nitu, która ma zespolić ze sobą poszczególne składniki. Nit, zanim stanie się zespalającą zakuwką składa się z główki i trzonka. Inwestuje się go w otwór nitownicy. Nity w łączonych fragmentach poddają zamknięciu poprzez trzpienia. Rycie nitu, może zachodzić ręcznie, za sprawą nitownice manualnej bądź mechanicznej. Małe nity są tarasowane na zimno. Zamykanie większych nitów odbywa się na gorąco.

Nitownice – oferta

W propozycji naszego sklepu znajdziecie Państwo różnego typu rynsztunek przeznaczony do nitowania. Posiadamy zarazem specjalistyczne, użytkowane w ślusarstwie i budownictwie nitownice, jak i prostsze narzędzia, przydzielone do domowego użytkowania. Nitownice mają wmontowane w rękojeść różnej wielkości otwory na nity o wielorakich rozmiarach. Korzystając z naszych nitownic, można używać równocześnie nitów aluminiowych jak i takich ze stali nieskazitelnej.

Nitownice, jakie proponujemy są największej wytworności sprzętem, a do tego są proste w przeznaczeniu. Udzielamy długotrwałej gwarancji na oferowane przez nas towary. Skądinąd, posiadamy szeroki asortyment części zamiennych do wielorakiego gatunku nitownic. Na bieżąco posiadamy w sprzedaży mutry dozorujące, trzpienie gwintowane i obudowy do nich, czy też wzgardź hydrauliczny. Oferujemy dodatkowo profesjonalny serwis nitownic. Nasze produkty mają konkurencyjne na rynku zapłaty. Nasza oferta to zespolenie wysokiej jakości z ciekawymi zapłatami, co gwarantuje zadowolenie każdego Petenta.