Perfekcyjne czyszczenie pomieszczeń biurowych

Biura, niezależnie czy urzędowe, czy firmowe, kojarzą się ludziom z czymś poważnym. Aby zatem zachowały swoją powagę, powinny być stale czyste, zadbane, pachnieć świeżością.

Sprzątanie biur Warszawa to oferta kierowana do wszelkich instytucji urzędowych, prezesów firm czy do właścicieli pojedynczych biur i kancelarii. Świadczymy najwyższej klasy usługi sprzątające, mające na celu utrzymanie stałego ładu i porządku w każdym biurze. Podejmujemy się wykonania czynności porządkowych jednorazowo, a także podpisujemy umowy na stałą współpracę. Przy wykupie naszych usług abonamentowych, oferujemy klientowi atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Godziny pracy a także częstotliwość wykonywania poszczególnych czynności uzgadniamy i dopasowujemy do wymagań klienta. Codziennością dla nas jest: zamiecenie i umycie podłóg, opróżnianie koszy oraz zakładanie świeżych worków na śmieci, ścieranie kurzy z mebli, parapetów, biurek i sprzętu. W przypadku wykładziny bądź dywanu na podłodze – codzienne odkurzanie jest koniecznością. Myjemy także wszelkiego rodzaju biurowe witryny i przeszklenia. Okresowo, nie codziennie pierzemy we dywany czy wykładziny, myjemy okna, czyścimy dokładnie grzejniki, czyścimy elementy tapicerki. W przypadku zaopatrzenia biura w elementy kuchenne (np. kuchenka gazowa), dbamy także i o nie.

Sprzątanie biur Warszawa, aby było jak najbardziej perfekcyjne, jest wykonywane przez wykwalifikowanych, posiadających wieloletnie doświadczenie pracowników.

Elementem korzystnie wpływającym na jakość usługi sprzątanie biur Warszawa, jest także korzystanie z najlepszych środków czystości, środków dezynfekujących oraz piorących. Używamy chemii najlepszych producentów, dbając o odpowiedni ich dobór do sprzątanie biur warszawa rodzaju sprzątanych powierzchni oraz do tylu czyszczonych elementów. Używamy osobnych środków także do czyszczenia sprzętu elektronicznego. Na życzenie klienta wykonujemy także szereg dodatkowych usług, jak np. pranie żaluzji pionowych.