Wynajem auta do ślubu

W umowie jasno musi być napisane, kto wynajmuje, komu wynajmuje, w jakiej cenie pakiecie, czy firma zapewni paliwo, czy jest kaucja (w jakiej wysokości, kiedy następuje zwrot), co wynajmuje, w jakim terminie wynajmuje. A także z jakiego miejsca następuje odbiór, gdzie pojazd należy odstawić, czy auto można dekorować ponieważ mogą być ograniczenia, ze względu na możliwość uszkodzenia lakieru. Kwestią zasadniczą jest osoba kierowcy i ubezpieczenie. Jeśli chcesz wynająć auto na ślub na dogodnych warunkach skorzystaj koniecznie z usługi wypożyczalnia samochodów Gdańsk, a na pewno nie pożałujesz.

Do wynajmu trzeba podejść praktycznie.

Mamy już ustaloną datę ślubu, wiemy w jakim miejscu nasza uroczystość się odbędzie, lista gości prawie zamknięta, a rodzice czynią ostatnie ustalenia odnośnie serwowanego menu. Czas najwyższy pomyśleć więc o tym, czym do ślubu pojedziemy. W większości przypadków decyzja pada na auto. Pytanie tylko – jakie? Wtedy najlepiej skorzystać z takiej oferty jak wypożyczalnia samochodów gdańsk. Jeśli chcesz pojechać do ślubu pięknym autem, warto zainwestować w wynajem. To czym pojedziecie do ślubu wcale nie jest taką prostą sprawą. Zapewne kiedyś było prościej, bo oprócz Poloneza i Fiata 125p z ubraną w suknię ślubną lalką na masce, nie było za dużego wyboru. Ale czasy się zmieniły i teraz to dopiero mamy twardy orzech do zgryzienia, bo przecież ten nasz ślub musi być wyjątkowy, nietuzinkowy, więc o banalnym pojeździe nie ma mowy.

Najlepiej skorzystać z takiej oferty jak wypożyczalnia samochodów gdańsk i wybrać najlepszy model dla siebie. Dylemat numer jeden przy wyborze ślubnego transportu. Są zwolennicy aut najnowszych, cenią ich nowiutkie wnętrze, nowatorską linię nadwozia i rozwiązania konstrukcyjne, to, że są bardzo rzadko spotykane, drogie. To niewątpliwe plusy nowych aut. Jednak istnieje też prawdopodobieństwo, że za kilka lat takie auto ktoś ze znajomych sobie kupi, dlatego bardzo dobrym pomysłem jest wynajęcie auta na ten jeden, niezwykły dzień.