Zapewniamy sukces firm

Decydując się pokazać światu własną firmę i wypromować jej markę, trzeba wziąć pod uwagę wymagania rynku i im sprostać. Będzie to możliwe dzięki produktom naszej firmy. Systemy wystawiennicze, które wytwarzamy zapewniają gwarancję sukcesu nawet najmniejszych instytucji, przedsiębiorstw i osób. Systemy wystawiennicze dostosowujemy do konkretnych wymagań zarówno rynkowych, jak i właścicieli produktu.

Rodzaje systemów wystawienniczych

Do najprostszych systemów wystawienniczych zaliczyć trzeba zarówno roll-upy – zwijane w poręczne kasety oraz potykacze ustawiane w okolicach wejść reklamujących się sklepów, barów oraz restauracji i kin. Nieco większe systemy to np. stojaki reklamowe, które jak ogół naszych produktów nie wymagają skomplikowanej pracy podczas zarówno montażu, jak i demontażu. Są lekkie i różnej wielkości – tak, aby można było pokazać najważniejsze informacje dotyczące reklamodawcy. Stojaki reklamowe podobnie jak ścianki reklamowe oraz wystawiennicze i ścianki pop-up dają wiele możliwości. Produkujemy je z trwałych materiałów ze szczególnie wytrzymałymi zabezpieczeniami oraz wykończeniami. Zyskują uznanie przede wszystkim u osób prezentujących własną markę na targach, imprezach biznesowych oraz biorących udział w kampaniach promocyjnych.

Jednymi z nieco większych gabarytowo systemów wystawienniczych, są stoiska degustacyjne oraz stoiska reklamowe. Stelaże wykonane z malowanych proszkowo rurek aluminiowych można składać dowolnie – za każdym więc razem zyskujemy inne, nowe stoisko do prezentacji. Wielkość systemu zezwala na solidne wyeksponowanie zarówno próbek produktów, jak i broszur, katalogów czy ulotek i gadżetów firmowych. Całość po demontażu można spakować do wygodnego futerału lub kuferka posiadającego kółka.

Kolejnymi systemami, jakie posiadamy w systemy wystawiennicze swej ofercie są lady i standy zarówno wewnętrzne, jak i odporne na czynniki pogodowe zewnętrzne. Widujemy je w aptekach, hipermarketach czy w kinach.

Gwarantujemy szeroki wybór trwałych i doskonałych jakościowo systemów.