Zdrada małżeńska

Zdrada na pewno jest bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem, które na długo, jeśli nawet nie na całe życie pozostaje w ludzkiej pamięci. Zdradzający małżonek już nikogo nie potrafi zdziwić, ale żona, która zapomniała o treści przysięgi małżeńskiej, wciąż niestety jest tematem drażliwym i rażącym. Rozwód z powodu zdrady żony trafia na wokandę coraz częściej. Jak każda inna sprawa z winą, musi zostać podparta dowodami, których zebranie stanowi nieraz spory kłopot. Wspomniane dowody posłużą poparciu oskarżeń małżonka, są więc sprawą konieczną. Zdobywanie ich przez małżonka nie jest z wielu względów wskazane. Został już wystarczająco skompromitowany przez niewierną małżonkę.

Zebranie więc tych dowodów, najzasadniej jest zlecić detektywom, którzy przygotuja konkretny materiał mogący pomóc w orzeczeniu o winie rozwodu z powodu zdrady żony. Specjaliści w zakresie detektywistyki starannie gromadzą odpowiednie fotografie, materiały filmowe, które zostaną później przez nich wespół z gronem prawniczym przeanalizowane. Wiarygodne dokumenty dowodowe trafią w ręce zdradzonych małżonków. Zapewniamy lojalność i rzetelność. Powierzone nam tajemnice nie opuszczą murów naszego biura detektywistycznego.

Rozwód z powodu winy żony to sytuacja nie do pozazdroszczenia, dlatego warto zakończyć sprawę szybko i bez dodatkowych nieprzyjemności. Zdarza się, iż żona walczy rozwód z powodu zdrady żony o udowodnienie swej niewinności oskarżając małżonka o wszelkie winy prowadzące do rozpadu związku.

Czasami z powodu prawdziwej walki na sali sądowej, sąd orzeka rozprawę rozwodową przy zamkniętych drzwiach, co ma na celu nieujawnienie rodzinnych czy nawet służbowych tajemnic. Walka a nieraz i agresja płynąca ze strony pozwanej może niepotrzebnie wydłużać trwanie rozwodu. Jednak nasze klarowne i wiarygodne dowody, pozwolą jednak stać przy jej winach. Dowody przez nas rozwód z powodu zdrady żony dostarczone są wiarygodne i jasne. Nie można ich podważyć. Dokumentują zdradę – spotkania z kochankiem/kochankami, czułości w parkach, hotelach oraz romantyczne kolacje w towarzystwie obcego mężczyzny.